בחסדי השם יתברך נוספו באתר קבצי EPUB לקריאת ספרי קודש באנדרואיד, פלאפונים ומכשירים שונים, לפרטים נוספים על קבצים אלו, מה היתרונות שלהם וכיצד ניתן לצפות בהם לחץ כאן.   לקישורים להורדת קוראי EPUB לחץ כאן.מה שמופיע כאן זו רק ההתחלה בס"ד ...תקן ה-EPUB הומצא על מנת ליצג בצורה אחידה קבצי טקסט (EBOOK) שונים הניתנים לעיון בתוכנות שונות הרצות במערכות הפעלה שונות כגון אנדרואיד ו-Iphone.


בניגוד לתוכנה (כגון "תורת אמת") התלויה במערכת ההפעלה (ואינה יכולה לרוץ במערכת הפעלה שלא הותאמה אליה) - קבצי ה-EPUB שאנו מייצרים היום יוכלו בס"ד לרוץ גם במערכות הפעלה ובגירסאות שעדיין לא הומצאו - כל עוד יפותחו תוכנות המאפשרות צפיה בפורמט זה.


בשוק קיימות מספר תוכנות (EPUB READERS) המאפשרות צפיה בפורמט קבצים זה במערכות הפעלה שונות כולל פלאפונים ומכשירים עם מסכים קטנים, תכונה זו מאפשרת "לימוד בדרך". חלק מתוכנות אלו חופשיות לשימוש בחינם ורמתם סבירה.


בדרך כלל בתוכנות אלו - מוצגת רשימת ספרים לבחירה, וניתן לשלוט על צורת התצוגה, חלק מהתוכנות זוכרות את המיקום האחרון שעיינת בו בכל ספר וכן מאפשרות הכנסת סימניות למקומות מעניינים, פונקציות נוספות שניתן למצוא בקוראים שונים: חיפוש, הדגשת טקסט, העתקת טקסט, סינכרון, הוספת הערות.


כפי שכבר הזכרנו, על מנת לצפות בקבצים אלו יש להתקין (אם עדיין לא מותקן) תוכנת צפיה EPUB READER המתאימה למערכת ההפעלה שלכם בפלאפון אייפון או כל מחשב אחר, קבוע או נייד.

הערה חשובה: רוב קוראי EPUB לאנדרואיד אינם תומכים בעברית . יש בעיות בגופנים (פונטים) ובעיות בהצגת הטקסט בכיוון הנכון. ניתן למצוא תוכנות שתומכות בעברית, אבל לא באופן מלא (יש למשל בעיות עם טקסטים שמכילים ניקוד). השתדלנו בהפקת קבצי ה-EPUB של 'תורת אמת' שיהיו ניתנים לקריאה בכל אחת מן האפליקציות המוצעות כאן.

לנוחותכם - רכזנו עבורכם קישורים של מספר תוכנות כאלו (מכל מקום התוכנות אינן שלנו ולא על אחריותנו)
לתמיכה טכנית לתגובות והצעות אנא פנה לכתובת זו, במקרה של בעיה - אנא קרא את כל מה שכתבנו בנושא בטרם תפנה אלינו:

toratemet.epub@gmail.com